Основним блюдом, яке Людмила Нарусова подавала на стіл під час візитів до неї додому Володимира Путіна, були відварені сосиски з гарніром із гречаної каші.

Тепер мати Ксенії Собчак, вдова покійного мера Санкт-Петербурга, вважає, що раціон харчування російського президента був не так вже й поганий. Враховуючи те, що доводилося їсти простим співробітникам КДБ в радянськi часи.

Анатолій Собчак запрошував Путіна до себе додому - так і відбулося знайомство майбутнього президента країни-ізгоя з майбутньою матір'ю відомої телеведучої Ксенії. У наступні роки Нарусова кілька разів зідзвонювалася з Путіним, а також брала у нього інтерв'ю для документального фільму в жанрі мемуаристики - про покійного чоловіка, його діяльность на посаді мера Пітера.

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Показати ще

За політичними поглядами, Нарусова є опозиціонеркою. Вона не пішла голосувати за Путіна на останніх президентських виборах, як це зробила більшість її співвітчизників. Спочатку політика Володимира Владимировача імпонувала їй, але згодом стала розчаровувати. Путін, на її думку, був хорошим хлопцем, якого зіпсували колишні товариші по службі з ФСБ.

Спогади Нарусової про російських президентів після Єльцина: відео

Про те, що Ксенія Собчак зробить велику політичну кар'єру, її батько говорив ще давно, за словами Нарусової.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Путін може прибрати своїх бойовиків з Донбасу в разі, якщо економічні санкції Заходу проти Росії будуть значно посилені. Якщо ж він цього не зробить, можливий переворот в Кремлі, в ході якого його нинішнього господаря змістять люди з його оточення, незадоволені погіршенням економічної ситуації в країні.