У російському місті Нев'янськ Свердловської області жительці погрожують звільненням за те, що її син виклав в мережу відеоролик, на якому демонструє якість міських доріг. Місцева влада оголосила підлітка в розшук, той в свою чергу звернувся за юридичною допомогою.

Адвокат Микола Харченко розповів, що прес-секретар міської адміністрації Ольга Чебикіна за вказівкою начальства зробила розсилку: "Шановні керівники! Направляємо вам фото, якщо Ви знаєте молоду людину, то повідомте про це в управління освіти НГО або адміністрацію НГО по тел. ... Чебикін Про . Б. ".

І хоч на відео обличчя героя замазане, при різких рухах все ж його можна було розгледіти. Зображення наблизили, зробили скріншот і розіслали всім, хто отримав листа. Хлопчика, звичайно, впізнали, після чого викликали в управління освіти, де не посоромилися залякувати."Йому говорили, що це не твоя справа, куди ти лізеш, будеш погано вчитися і не здаси ЄДІ і так далі. А його матері пригрозили санкціями аж до звільнення з роботи", - розповів Харченко.

Популярні новини зараз

На місто-розсадник коронавірусу Ухань обрушилося потужне торнадо: сотні поранених, загиблих шукають з собаками

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Україні незабаром можуть з'явитися платні дороги.