У російському місті Нев'янськ Свердловської області жительці погрожують звільненням за те, що її син виклав в мережу відеоролик, на якому демонструє якість міських доріг. Місцева влада оголосила підлітка в розшук, той в свою чергу звернувся за юридичною допомогою.

Адвокат Микола Харченко розповів, що прес-секретар міської адміністрації Ольга Чебикіна за вказівкою начальства зробила розсилку: "Шановні керівники! Направляємо вам фото, якщо Ви знаєте молоду людину, то повідомте про це в управління освіти НГО або адміністрацію НГО по тел. ... Чебикін Про . Б. ".

І хоч на відео обличчя героя замазане, при різких рухах все ж його можна було розгледіти. Зображення наблизили, зробили скріншот і розіслали всім, хто отримав листа. Хлопчика, звичайно, впізнали, після чого викликали в управління освіти, де не посоромилися залякувати."Йому говорили, що це не твоя справа, куди ти лізеш, будеш погано вчитися і не здаси ЄДІ і так далі. А його матері пригрозили санкціями аж до звільнення з роботи", - розповів Харченко.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

У Києві батьки покинули в парку крихітну принцесу - "Матусю, де ти?!"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Україні незабаром можуть з'явитися платні дороги.