Число загиблих від пожежі, що сталась в прибережному місті Мати і східній частині міста Аттика в понеділок, 23 числа, піднялася до 85 осіб. Це сталося після того, як 73-річний чоловік, який перебував у реанімації у лікарні, помер. Крім того, ще два тіла були виявлені рятувальними бригадами.

Про це повідомляє Ekathimerini.

Раніше педставитель пожежної служби повідомили журналістам, що число зросло до 82.

Рятувальники повідомили, що шукають зниклих людей, але ще не увійшли в закриті будинки в постраждалих районах.

Близько 300 пожежників і добровольців прочесали ділянка, в якому шукали десятки зниклих безвісти, в тому числі дві 9-річні сестри.

"Розуміючи біль родичів зниклих без вести, ми повідомляємо вам, що пошук їх не зупиниться, поки не будуть перевірені всі будівлі і райони, постраждалі від пожежі", - сказали пожежники журналістам.

Глава рятувальної служби Греції закликав родичів зниклих без вести відвідати відділення судової експертизи Афінського університету в Гуді до п'ятниці (з 8 до 8 вечора), де вони будуть проінформовані про процедуру, що застосовується для виявлення жертв.

Міністерство інфраструктури оголосило раніше в четвер, що 1218 будівель (48,93%) з 2489, оцінених інженерами у вівторок, були визнані непридатними для проживання. Коментуючи інший великий вогонь, який спалив лісові масиви на Геріанії Орі, недалеко від прибережного міста Кинетта на заході Аттики, представник сказав, що в цьому районі немає активного фронту, але для запобігання пожеж залишаються бригади рятувальників.

В даний час в країні налічується 228 пожежників з 114 автомобілями, 56 команд, 10 водяних баків і чотири вертольоти, які працюють у цьому районі.

Нагадаємо, у понеділок, 23 липня, на заході від столиці Греції Афін почалася масштабна лісова пожежа, повідомляє Reuters.

Як повідомляв Знай.ua, біля грецької столиці вирують жахливі лісові пожежі. За даними рятувальників, загинули щонайменше 20 осіб, ще 69 - госпіталізовані.

Також Знай.ua писав, щонайменше 74 людини, як побоюються грецькі влади, загинули в лісові пожежі, що вирують поряд з Афінами. Це найбільші пожежі в Греції за більш ніж десять років.