Сучасні дівчата дуже переймаються з приводу власної зовнішності і будь-яку "неідеальність" сприймають як справжню ваду. В Instagram стрімко набирає популярність дівчина з діагнозом "псоріаз", яка не соромиться демонструвати свою зовнішність і вчить цьому інших.

26-річна Селія Мартінез з Іспанії вже декілька років хворіє на псоріаз. "Мій псоріаз - результат проблем з кров'ю. Він розвивається через стрептококову інфекцію", - розповіла дівчина.

Вона часто викладає відверті фото і спеціально обирає наряди, які максимально підкреслюють її пишну фігуру.

Таким чином дівчина намагається донести, що краса буває різна, а якісь плями на тілі не повинні ставати причиною самітництва і комплексів. Дівчина вже зібрала 11 тисяч передплатників, які стежать за її життям.

"Спочатку я була шокована діагнозом. Для мене він став важким ударом. Але потім я вирішила ставитися до хвороби з властивим мені оптимізмом, не даючи їй заважати мені усміхатися. Адже хвороба не визначає те, яка я людина і як повинна прожити своє життя! За цієї ж причини я стала розміщувати свої фотографії в інтернеті: я хочу, щоб люди з тим же діагнозом знали, що вони не гіршы за інших, і що всі ми - стійкі бійці", - поділилася Селія.

Популярні новини зараз
путін намагається закінчити війну в Україні з вигодою для себе, паніка в Кремлі досягає піку Боротьба продовжиться до останнього живого агресора: Швеція разом із партнерами почне виробляти зброю для ЗСУ Переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Курилова розповіла про порчу на путіні: "Цього не буде" Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як дівчина з нестандартною зовнішністю доводить, що її несхожість - це перевага, а не недолік.