Останніми роками в Америці активно пропагують серед підлітків програми всестороннього сексуального виховання , які налаштовані змінити погляд на інтимне життя до шлюбу.

Про це пише Washington Post.

За словами професора педіатрії з Колумбійського університету Джона Сантеллі, подібні програми на стали популярними серед сучасної молоді, навпаки практично нереально переконати підлітків у перевагах сексуального утримання. А от програма всестороннього сексуального виховання стала більш ефективною.

Проте Конгрес США все ж налаштований переконати молодь, що відмова статевих стосунків до шлюбу має лише ряд переваг. На ці програми американська влада навіть виділила 90 мільйонів доларів.

Проте, як зазначають фахівці, переконати молодих американців в утриманні робить нереальним і те, що збільшився вік, коли люди беруть шлюб. Так у штатах середній вік для жінок, які вперше йдуть під вінець – 26,5 років, а для чоловіків – майже 30 років.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Понівечену 16-річну школярку знайшли в кущах біля дороги, на тілі немає живого місця: родичів змусили мовчати

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Показати ще

Як стверджує Сантеллі, для підлітків зараз важливішими є знання про ризики та небезпеки статевого життя, оскільки програму сексуального утримання вони практично провалили.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", іранські підлітки загриміли за ґрати через те, що пропагували західні танці.