Останніми роками в Америці активно пропагують серед підлітків програми всестороннього сексуального виховання , які налаштовані змінити погляд на інтимне життя до шлюбу.

Про це пише  Washington Post.

За словами професора педіатрії з Колумбійського університету Джона Сантеллі, подібні програми на стали популярними серед сучасної молоді, навпаки практично нереально переконати підлітків у перевагах сексуального утримання. А от програма всестороннього сексуального виховання стала більш ефективною.

Проте Конгрес США все ж налаштований переконати молодь, що відмова статевих стосунків до шлюбу має лише ряд переваг. На ці програми американська влада навіть виділила 90 мільйонів доларів.

Проте, як зазначають фахівці, переконати молодих американців в утриманні робить нереальним і те, що збільшився вік, коли люди беруть шлюб. Так у штатах середній вік для жінок, які вперше йдуть під вінець – 26,5 років, а для чоловіків – майже 30 років.

Популярні новини зараз

Карантин не писаний: 40-річна донька Ющенка виблискувала формами в теплих краях

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Як стверджує Сантеллі, для підлітків зараз важливішими є знання про ризики та небезпеки статевого життя, оскільки програму сексуального утримання вони практично провалили.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", іранські підлітки загриміли за ґрати через те, що пропагували західні танці.