У британському Солсбері під пильним наглядом копів вивезли з лікарні доньку екс-розвідника Юлію Скрипаль.

За даними The Sun, на даний час вона перебуває в одному із військових шпиталів – це місце вважають більш безпечним для її життя, адже про ймовірну загрозу чергової спроби отруєння говорить уся міжнародна спільнота. 33-річна росіянка зараз почувається нормально, її стан стабілізувався.

Хоча російська сторона наполягала на тому, що вчинок Британії нібито "дуже схожий на викрадення", але під час засідання спеціальної комісії було прийняте остаточне рішення – виключити РФ з розслідування. Аргументи були однозначні: допомагати шукати замовників "організатори не можуть".

Дивіться: перше відео з Юлією Скрипаль після отруєння

Лікарі пізніше заявили про те, що 66-річний Сергій Скрипаль також прийшов до тями і незабаром зможе свідчити про наслідки хімічної атаки за допомогою отрути "Новачок". Слідчі сподіваються на користь від слів його доньки у пошуку зловмисників.

Втім, наближені до родини Скрипалів налаштовані не так оптимістично:

"Вони ніколи не знайдуть вбивцю. Він, ймовірно, випиває горілку десь у Росії", - зазначив друг подвійного агента. 

Російське посольство надалі не полишає спроб заявити про "незаконність" кроків британської влади, представивши будь-які контакти із Юлією, як таємне викрадення свідка.

Дивіться: отруєння Скрипаля і "російський слід" у низці смертей

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Солсбері (Великобританія) з лікарні виписали доньку колишнього подвійного агента з РФ Юлію Скрипаль, котру разом із батьком отруїли нервово-паралітичною речовиною "Новачок". 33-річну Юлію Скрипаль після виписки з лікарні у Солсбері "відвезли у безпечне місце", але куди саме – не уточнювалося. Родині також пропонують переїхати до США, Канади, Австралії або Нової Зеландії і жити під новими іменами. Цей захід дозволить уберегти батька і доньку від нових атак, вважають в МІ-6, де вже провели переговори з ЦРУ про майбутнє Скрипалів.