Європа незабаром побачить свій перший підводний ресторан. Він знаходитиметься на південному узбережжі Норвегії.

Згідно проекту норвезьких архітекторів, початок будівництва заплановано на лютий 2018 року, а відкриття - на весну 2019, повідомляє CNN. Будівництвом ресторану займатиметься компанія Snøhettа.

Запланована бетонна конструкція матиме широке панорамне вікно. Стіни сплановані так, що зможуть витримати найскладніші умови. Відвідувачі зможуть опинитись на глибині п’яти метрів.

Популярні новини зараз
Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Бойовик із Донецька назвав головну проблему України, і цього вантажу неможливо позбутися: "Вплив є" Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі" Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти
Показати ще

"Найбільша перевага цієї будівлі полягає в тому, що вона вписується у природне середовище; відвідувач зможе опинитись під водою і отримати такі враження, яких раніше він отримати не міг", — розповідає головний архітектор проекту Рун Граздал.

Підводний ресторані зможе одночасно вмістити більше сотні гостей. Окрім вітальні, у комплексі буде бар з шампанським, у якому відвідувачі "святкуватимуть перехід з суші під воду".

Нижче знаходитиметься їдальня з двома довгими та кількома меншими столами навпроти великого вікна.