Перша леді Сполучених Штатів Америки Меланія Трамп знову продемонструвала свій бездоганний смак та елегантний стиль.

Цього разу дружина президента відзначилася на весіллі міністра фінансів США Стівена Мнучіна і шотландської актриси і телеведучої Луїз Лінтон, куди її запросили разом з чоловіком, передають західні таблоїди.

На прийом у Washington's Andrew W. Mellon Auditorium Меланія одягнула довгу сукню ніжно-рожевого кольору з відкритими плечима. Образ вийшов напрочуд жіночним та підкреслив розкішну фігуру дружини глави Білого дому.

Популярні новини зараз
Допомога перетвориться на борг: українців змусять повернути виплати Не субсидія і не пільги: українцям нарахують допомогу на оплату комуналки До школи у суботу: дітлахам впровадили 6-денний навчальний тиждень Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям
Показати ще

Дональд Трамп вибрав костюм відповідно до регламенту церемонії.

Усього на весілля, що стало одним з головних заходів у політичних колах, запросили близько 300 гостей. Крім першого подружжя країни, тут були віце-президент США Майк Пенс і його дружина Карен.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Меланія Трамп помірялась відчуттzv стилю з дружиною французького президента Бріджит Макрон.