Пронизана містицизмом історія, в якій дивним чином поєднуються тренер з фітнесу, дивне біле перо і потойбічні сили. Почалася вона ще в жовтні 2017 року. Доля занесла 33-річного британця Тоні Фергюсона в музей авіатехніки в Саутгемптоні Solent Sky. Разом з відеокамерою він забрався всередину головної родзинки експозиції – літак-амфібію Short Sunderland часів Другої світової війни. За чутками, там живе привид жінки-другого пілота.

Ледь опинившись всередині, Тоні відчув, що він не один – потойбічні сили поруч. Відеокамера теж була бувала і чудово засвоїла: якщо опиняєшся поруч з чимось паранормальним, треба негайно перестати працювати при зарядженій батареї, у крайньому випадку – почати барахлити. І забарахлила.

«Чур, древній дух! Покажись!» — тремтячи заволав Тоні. І дух не змусив себе чекати: для розминки постукав чорт зна чим, чорт знає по чому, а потім скинув бідну камеру на землю як пушинку. До речі про пушинки. На цьому спілкування допитливого британця з привидом не закінчилося.

Вдруге він "закинув невід" в березні 2018 року. Знову з камерою в руках містер Фергюсон прийшов на те ж місце і вдруге запропонував потойбічним силам самовиразитися. І ніби з нізвідки матеріалізувалася біла пір'їнка, попливла по повітрю і розтанула так само раптово, як з'явився.

Популярні новини зараз

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Олег Винник зізнався, як потрапив на нудистський пляж після випитого пива: "Якби побачив хтось..."

Показати ще

«Я думаю, це був дух жінки-пілота. Ймовірно, літак для неї багато значить, тому вона все ще навідується сюди в гості», — вирішив Тоні.

Варто відзначити, що Фергюсон відомий своєю давньою захопленістю паранормальностями, а духів взагалі бачить з дитинства. Перші примари, чоловіка і юної діви, явились йому в будинку діда. А коли хлопчик підріс, чарівна здатність лише зміцніла і посилилася. Варто було йому з'явитися туди, де мешкають привиди, як вони приймалися плутатися у нього під ногами і всіляко прагнули спілкування.

«Енергетика в мене така, що духи всякі до мене так і липнуть. Спочатку я боявся, а потім зрозумів: це дар! Почав їх фотографувати, знімати відео. Спершу нікому не показував, але згодом вирішив все-таки поділитися з народом. Нехай люди знають: паранормальний світ існує!» — розказав він.

Дивіться відео з привидами

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про поїзд-привид, який потрапив на відео в китайському метро.