Окружний суд німецького міста Інгольштадта розпорядився доставити в зал засідань кішку, яка покусала сусідку своєї господині.

Кішка не змогла дати свідчення в суді, а викликали її для того, щоб переконатися, наскільки тварина агресивна, пише видання De Welt.

Як повідомляється, під час вечірньої прогулянки фігурантка справи накинулася на сусідку своєї господині і вкусила за ногу. Пізніше у постраждалої рана від укусу запалилася, через що лікування затягнулося. Тому жінка вирішила через суд відшкодувати кошти на медичні послуги в розмірі близько 2,7 тисячі євро.

Відповідачка переконувала суд що її улюблениця мила і доброзичлива - і мухи не образить. Щоб переконатись, чи справді тварина агресивна, кішку "викликали" в зал засідання.

Зрештою судовий процес завершився мировою угодою: відповідачка погодилася виплатити половину необхідної суми за умови, що страхова компанія, в якій її кішка застрахована на випадок заподіяння нею збитку, виплатить необхідну компенсацію за страховим полісом.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають непогану доплату, але не просто так: які умови "Бусифікація" під забороною, але підрозділи виснажені: кого пошлють на "нуль" Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у німецькому місті Віттенберг кішка підірвала будинок і дві машини