Адвокат порнозірки Стормі Деніелс (Стефані Кліффорд) Майкл Авенатті заявив про те, що крім актриси ще три жінки мали інтимний зв'язок з Дональдом Трампом.

Ці відомості він публічно оголосив під час засідання з мером Джоном Дураном, колишнім федеральним прокурором Стівом Медісоном і Марианой Магана Гамеро, яка представляє Коаліцію за права імміграції в Лос-Анджелесі, пише ABC7 Eyewitness News.

Як повідомляє Авенатті, жінки стверджують, що їм заплатили AMI Entertainment, Трамп і його адвокат Майкл Коен, щоб залишатися спокійними. Суми, які отримували жінки за своє мовчання, залишаються невідомими. Більш того, є відомості про те, що одна з жінок була вагітна в той час від Трампа.

Майкл Авенатті сказав, що він знаходиться в процесі отримання дозволу від своїх клієнток на публікацію більш докладної інформації щодо виплат.

Популярні новини зараз
Українцям підвищать пенсії з 1 жовтня Можуть скасувати відстрочку та мобілізувати: юристи попередили – з чим краще не ризикувати Гроші списуватимуть з усіх рахунків: нові правила оплати карткою ТЦК жорстко взялося за переселенців: нові правила мобілізації
Показати ще

Нагадаємо, що американська порноактриса Стормі Деніелс, яка раніше прославилася скандалом про сексуальний зв'язок з Дональдом Трампом, була заарештована в стрип-клубі Sirens міста Колумбус, штат Огайо.

Як повідомляв Знай.ua, у місті Коламбус штату Огайо була затримана і арештована актриса кіно для дорослих Стормі Деніелс, яка раніше викликала скандал своїми заявами про інтим з Дональдом Трампом. Інформацію про арешт повідомив у Twitter адвокат дівчини.

Також Знай.ua писав про те, за два місяці до президентських виборів 2016 року у Дональда Трампа відбулася розмова про можливу виплату моделі Playboy Карен Макдугал, щоб вона мовчала про стосунки і секс з ним. Цю розмову таємно записав багаторічний особистий юрист Трампа Майкл Коен. А в цьому році ФБР проводило обшук у його кабінеті і видалило цей запис.