Екс-глава ЦРУ розповів про "руку Кремля"

поділитись
Очікується, що слова Бреннана проллють світло на подальше розслідування про втручання Росії

Колишній директор ЦРУ Джон Бреннан виступив в Комітеті Палати представників з розвідки з доповіддю про втручання Росії в хід президентських виборів в США.

"Всім має бути зрозуміло, що Росія безсоромно втрутилася в хід наших президентських виборів і що вони зробили ці дії, незважаючи на наші рішучі протести і на наше пряме попередження - не робити цього", - сказав Бреннан перед законодавцями.

Виступ колишнього чиновника пройде у відкритому і закритому режимі. Очікується, що слова Бреннана проллють світло на подальше розслідування в даному питанні.

Варто відзначити, що Бреннан висутпает через день після того, як колишній радник Трампа Майкла Флінн відмовився свідчити проти себе в Комітеті з розвідки.

Раніше керівники силових структур США неодноразово заявляли, що Росія втручалася в хід американських президентських виборів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що припинення вогню на Донбасі є ключовим фактором, який допоможе президенту країни-агресора Володимиру Путіну домогтися прориву у відносинах з президентом США Дональдом Трампом.

Автор матеріалу: 
Столяренко Евгений
Теги: 
США, Росія, вибори
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
Глава РФ думає про "космічну зброю"
0
0
04:25 25.03.2018
Вони все частіше з'являються на людях
0
0
21:26 24.03.2018
Коли у стихії - власні плани на твій дім
0
0
20:53 24.03.2018