Альваро Арсу, чинний мер міста Гватемали і колишній президент республіки, помер 27 квітня у віці 72 років, повідомляє CNN.

Під час гри в гольф у екс-глави держави стався серцевий напад, його доставили в медичний центр, але не встигли врятувати.

Альваро Арсу Ірігойєн зайняв пост глави республіки в 1996 році. За час керівництва Гватемалою він завершив 36-річний збройний конфлікт у країні, підписавши мир з Гватемальскою національною революційною єдністю. Після одного терміну на посаді президента він обрався мером міста Гватемали і був переобраний в 2007, 2011 і 2015 роках.

Популярні новини зараз

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Шостий тиждень Великого посту перед Великоднем 2021: Лазарева субота і Вхід Господній в Єрусалим

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"Барбара Буш померла в США на 93 році життя.

Барбара Буш активно займалася своїм благодійним фондом і розвитком освіти. Барбара і Джордж Буш були одружені 73 роки. Це найдовший шлюб у президентській історії Сполучених Штатів. Вони познайомилися, коли їм було по 16 років. У подружжя Бушів п'ятеро дітей.

Барбара була єдиною жінкою, у якої чоловік і син були главами Білого дому. Буш була дружиною 41-го президента Джорджа Буша і мати 43-го президента Джорджа Уокера Буша. Її чоловік займав посаду американського лідера з 1989 по 1993 роки, а її син - з 2001 по 2009-й.

Барбару Буш назвали "Срібної лисицею". Вона була відома своїм білосніжним волоссям і тим, як люто захищала свою сім'ю.

Нагадаємо, у столиці Італії – Римі – від серцевого нападу у віці 69 років помер видатний український геолог Віталій Вернигоров. Вчений повертався в Україну з наукової станції "Академік Вернадський" в Антарктиді після участі в сезонної експедиції.

Як повідомило Міністерство освіти і науки України, Вернигоров почав свій дослідницький шлях в морських експедиціях з 1980-х років. Працював в Атлантиці та Індійському океані, ходив в кругосвітнє плавання. Був учасником легендарної першої Української антарктичної експедиції, потім багато разів зимував в Антарктиді і брав участь у сезонних дослідженнях.