В МЗС Туреччини не бажають Росії того, що відчула країна на власній "шкірі". Туреччина не схвалює антиросійських санкції, які висунув Євросоюз.

Про це повідомляє Türkiye з посиланням на слова глави Міністерства закордонних справ Мевлюта Чавушоглу.

За словами міністра, Туреччина багато років страждала через санкції проти сусідніх країн, які добряче підкосили економіку країни.

"Як ви можете побачити сьогодні, Росія і США намагаються вводити санкції один проти одного. ЄС розмірковує про заходи проти США на підставі того, що санкції також на них вплинуть", - сказав турецький дипломат.



Чавушоглу запропонував знаходити компроміси шляхом політичного діалогу, саме це, на його думку, вбереже країну від економічного дефолту.

Популярні новини зараз
Повернення ухилянтів на Батьківщину: ТЦК запрошують працювати на вулицях Польщі ТЦК розпочинають масштабні перевірки: чоловікам дадуть лише 5 днів Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем Пенсіонерів змусять обирати: отримувати зарплату чи пенсію
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", американський президент Дональд Трамп знайшов позитивний момент у рішенні російських політиків скоротити кількість співробітників дипломатичної місії США у відповідь на санкції.