Дівчина з ескорту олігарха Олега Дерипаски, Настя Рибка, як виявилося, раніше жила в умовах занадто далеких від заможності. У білоруському Бобруйську вдалося відшукати її будинок та знайомих.

Сусіди розповіли, що Настя була названою донькою в родині місцевого офтальмолога:

"Я знаю, що Людмила Іванівна взяла її маленькою. Напевно, їй було кілька місяців. Вона виховувала по якихось нетрадиційних книжках. Вважала, що дітям не можна забороняти нічого. Якщо стрибає, нехай стрибає. Якщо не хоче цього, хай не робить . І я ніколи не чула, щоб вона погано говорила про доньку. Людмила Іванівна хотіла, щоб та була гідною людиною в житті ".

Популярні новини зараз

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Зростала майбутня "світська левиця" у звичайній багатоповерхівці на вулиці Урицького, а в школі запам'яталася як "дуже гостра на язик", хоча вчилася доволі посередньо.

Рибка дуже рано, як за колишніми мірками, вийшла заміж, народила сина Юру. Бабуся постійно допомагала їй виховувати дитину.

У сімейному житті щось не склалося, дівчина виходить заміж вдруге, але й цей шлюб довго не тримається, тому вона кидає все і їде до Москви.

"Мама Насті добре до неї ставиться, але та не була на похоронах. Нам казала, що працює за кордоном, приїхати швидко не може", - розповідають колеги покійної названої матері.

З огляду на таке минуле, не дивно, що Рибка знайшла собі "кращу гавань" і скористалася привілеями та зовнішністю, аби досягти свого.

Дивіться: як Настя Рибка впіймала на крючок олігархів

Як повідомляв портал "Знай.ua", скандальна Настя Рибка знайшла роботу своєї мрії.