Федеральне бюро розслідувань (ФБР) нагрянуло додому до співробітників "Лабораторії Касперського" в США.

Про це повідомляє Reuters.

Агенти підозрюють, що російські держструктури контролюють продукцію, яка, в свою чергу, може представляти загрозу безпеці. Наголошується, що Сенат розглядає заборону діяльності структури на території США.

Агенти поцікавилися у деяких співробітників, яку саме інформацію "Лабораторія" передає в Росію. В ході розслідування, ФБР відвідало кілька будинків представників компанії на Східному і Західному узбережжях.

Як повідомляв портал "Знай.uа", на початку червня ФБР схопило жінку, яка передала пресі документ Агентства нацбезпеки про російських кібератаки. Жінку звинуватили в розголошенні секретних даних.

Популярні новини зараз
Українцям готують пенсійні нововведення: до яких змін готуватися Треба лише віднести документи до ПФУ: як підвищити пенсію за 320 грн Переселенців будуть розселяти у покинуті будівлі Клієнти ПриватБанку зможуть отримати компенсацію до 15 тисяч гривень
Показати ще