Британець Подж Свіні виклав фото в соцмережі, де він тримає на руках вмираючого цуценя своєї дочки.

Поджу не вистачило десять фунтів у ветеринарній клініці і співробітники вигнали його з хворою собакою.

Posted by Podge Sweeney on Thursday, 3 August 2017

Ветеринари хотіли, щоб житель Ліверпуля заплатив їм 119 фунтів, або внести 80 в якості передоплати. Проте у нього було все-35 фунтів, він попросив для початку взяти цю суму, а потім він повернув би залишок. Але працівники не погодилися.

"Як я скажу своїй маленькій принцесі, що її щеня померло, тому що гроші — найголовніше для цих людей", - написав він у Facebook.

Популярні новини зараз
Оля Полякова назвала корінь проблем в сім'ях, відчула і Маша Єфросиніна: "Я цю пісю мила, торкалась з дитинства" "Холостячка" Злата Огнєвіч показала нічну спокусу у Львові: важко триматися Екстрасенс Макс Гордєєв розповів, як окупанти намагатимуться знищити українців "Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі
Показати ще

В мережі почали активно обговорювати ситуацію, пост зібрав 20 тисяч репостів.

Думка користувачів розділилася: одні були обурені працівниками клініки, вважаючи, що вони не повинні були допустити смерть тварини не дивлячись ні на що. А інші звинуватив чоловіка в тому, що він завів тварину, не маючи коштів на його утримання.

"Вибачте, але тварини — це дорога штука. Якщо у вас немає грошей, у вас не повинно бути тварин. Ви не можете очікувати, що ветеринари будуть працювати для вас безкоштовно" - писали вони.

Втім, Подж запевняє, що у нього були гроші на лікування собаки, але він не взяв потрібну суму, в поспіху збираючись у ветеринарну клініку.

Прес-секретар PDSA висловив співчуття господарям цуценя і запевнив, що невідкладна допомога тваринам буде надаватися незалежно від фінансів.

Раніше інформаційний портал Знай. ua повідомляв, як виглядають тварини знаменитостей.