Особисті речі космонавта Юрія Гагаріна виставлені на продаж на російському сайті Avito. Тут з'явилися оголошення про продаж шолома від скафандру Юрія Гагаріна, вітальної листівки і його фотографії. Про це повідомляється на самому сайті.

Як написано в оголошенні, шолом скафандра був призначений для тренувань і може перебувати в холодній воді протягом 12 годин.

За словами власника, деталь від скафандра справжня і має супровідні документи.

Це один з двох шоломів, виготовлених на машинобудівному заводі "Зірка" в селищі Томилино Московської області. Вартість колекційного предмета становить мільйон рублів (близько 415 тисяч гривень).

Листівка з автографом Юрія Гагаріна продається за 500 тисяч рублів (205 тисяч гривень). Привітання, адресоване одному космонавта, було написано в 1961 році, через два тижні після історичного польоту в космос.

Найдешевшою річчю виявилася фотографія Гагаріна, зроблена 12 квітня 1961 року в місці приземлення космонавта. Власник просить за неї лише 15 тисяч рублів (близько 6 тисяч гривень).

Раніше повідомлялось, що Мадонну підставила колишня особиста помічниця. Кілька років тому вона викрала особисті речі співачки і зараз має намір продати їх на аукціоні. В якості лотів будуть виставлені особисті листи поп-діви, її спідня білизну, гребінець і не тільки.

Мадонна дуже ретельно підходить до підбору персоналу. Але часом скривджені співробітники намагаються нажитися на популярності зірки, розповідаючи пресі таємниці про закулісне життя чи навіть виставляючи на продаж вкрадені речі. Навіть найпікантніші.

Екс-асистентка Мадонни через багато років вирішила збагатитися на успіх співачки. Дарлін Латц створила аукціон, на який виставила особисті речі Мадонни. Дівчина пропонує купити її гребінець, листи і нижню білизну, яке після співачки не пралася.

Нагадаємо, в Шотландії на продаж піде пляшка віскі The Macallan Valerio Adami 1926 оцінюється більш ніж в € 1 млн.

Як повідомляв Знай.ua, у Великобританії за 17,3 тисяч доларів на аукціоні The Canterbury Auction Galleries продали посмертну бронзову маску обличчя та кистей рук Йосипа Сталіна.

Також Знай.ua писав, лісові пожежі в графстві Уіклоу (Ірландія) відкрили на пагорбі Брей-Хед приховане послання, залишене в часи Другої світової війни.