Вночі, 19 червня, фургон наїхав на натовп людей недалеко від парку Фінсбері в Лондоні.

Про це повідомляє Reuters.

На місце події прибули поліція і рятувальники і оточили територію. За версією The Independent, в результаті наїзду постраждали кілька пішоходів. Очевидці розповіли, що машина влетіла в натовп перед мечеттю. У ЗМІ повідомляють, що одну людину затримали.

Тим часом, користувачі в соцмережах пишуть, що були жертви. Однак інформація поки не підтвердилася офіційно. Правоохоронці з'ясовують, чи є наїзд умисним.

Популярні новини зараз
Платити доведеться за себе та за сусідів: нова реформа ЖКГ може вдарити по кишенях українців Аномальне тепло зміниться мокрим снігом: друга половина березня здивує контрастами Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 4 червня чоловіки наїхали на натовп на Лондонському мосту. Вони були озброєні ножами. Після наїзду чоловіки кинулися на перехожих на ринку Боро, в результаті чого загинули семеро людей, ще 48 були поранені.