У Кремлі поступово і очікувано для президента РФ Володимира Путіна відбувається гібридний палацовий переворот. Коли Захід прийняв рішення про часткову співпрацю із місцевими елітами, то заможна ланка російських підприємців почали поступово "зливати" свого колишнього наставника.

Відповідний ролик опублікований на каналі в YouTube.

На думку російських блогерів Гліба Павловського та Андрія Піонтковського, показовим прикладом тому була пряма лінія із кремлівським лідером. Питання, які з'являлися у нижньому кутку екрану, були досить промовистими: натяки про те, що Путін "засидівся на троні", скарги на бідність та занепад в країні.

Згодом після тонкого тролінгу у ЗМІ запустили цілу низку сюжетів про ситуацію у регіонах країни, які повинні були закріпити негативне враження.

Припускають, що всі ці заходи – ніщо інше, як змова, адже колишній обслуговуючий персонал президента РФ більше не демонструє ні краплі довіри до нього.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська заговорила про рівні права для людей, до чого потрібно прагнути вже зараз: "Не про почуття жалю"

Оля Цибульська засвітила волохаті ноги на шпильках: Дзідзьо перелякається

Надя Дорофєєва спустила бюстгальтер і показала шрам на грудях: ховала 4 роки від усіх, крім Дантеса

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Реальний стан речей очевидний: Путін не зміг розібратися навіть із найменшими вимогами громадян, а нахабну розтрату шалених сум бюджетних коштів звалив на плечі прокурорів – мовляв, гадки не має, куди вони направлені.

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерт викрив головні методи психологічного тиску Путіна на росіян.