У Пермському краї, Росія триває історія, яка почалася з жорстоких знущань над дівчиною, яка відбила хлопця у вагітної знайомої: молодий чоловік відновив стосунки зі своєю колишньою, яка була зачинщицею знущань. Про це повідомляє 59.ру.

За даними видання, троє нападників знаходяться в СІЗО до 8 серпня,зачинщиця на даний момент на волі. На порталі також зазначається, що вагітна дівчина раніше була на хорошому рахунку в школі, незважаючи на проблеми з успішністю.

Інша зловмисниця, за словами знайомих, часто прогулювала уроки. З нею намагалися проводити роботу психологи, але пізніше вона перейшла у спеціальну школу для підлітків з девіантною поведінкою. Вихованням третьої зловмисниці займалася бабуся, про четверту ж нічого не відомо.

За словами знайомих, які наводить видання, постраждала тепер стала замкнутою і майже ні з ким не спілкується.

Нагадаємо, мучителів дівчини було четверо: дві дівчини — повнолітні, ще дві — ні. Одна з малоліток знаходиться на пізніх термінах вагітності. Тому вона-єдина, хто на даний момент не заарештований.

За попередніми даними, причиною розправи стали ревнощі: Сара нібито відбила хлопця у тієї самої вагітної знайомої. Остання обговорила план помсти зі своїми подругами, а в призначений день вони прийшли до дівчини в гості, точно знаючи, що вона вдома одна: напередодні померла бабуся Сари, і батьки поїхали на похорон.

Щодо гвалтівниць порушили кримінальні справи за статтями "Катування" і "Насильницькі дії сексуального характеру". Їм може загрожувати до 15 років позбавлення волі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Шарлотта Рукс місяцями жила в пеклі, під жорстоким тортурам від рук свого бойфренда, незважаючи на те, що дівчина на той момент була вагітна. Чоловік змушував їсти фотографії її мертвих родичів, бив Шарлотту молотком і змушував спати стоячи і повністю голою, повідомляє The Sun.

У 2013 році Крейга Томаса засудили до 10 років в'язниці після того, як він кілька місяців тримав свою дівчину замкненою в кімнаті. Однак правоохоронці могли врятувати Шарлотту набагато раніше.