Колишній співробітник Агентства національної безпеки (АНБ) США Едвард Сноуден схвально відгукнувся про рішення власника месенджера Telegram Павла Дурова не ділитися ключами для дешифрування повідомлень користувачів на вимогу ФСБ.

Про це Сноуден написав в своєму Twitter у вівторок, 17 квітня.

"У минулому я критикував модель безпеки Telegram, але реакція Дурова - відмова і опір - на авторитарну вимога російського уряду надати доступ до приватних повідомлень, - єдиний прийнятний відповідь, і це показує, хто справжній лідер", - написав Сноуден.

Варто відзначити, що раніше засновник Telegram Павло Дуров заявив про негативні для Росії наслідки блокування месенджера.

Варто відзначити, що вже кілька днів не вщухає серія скандалів з приводу блокування популярного месенджера Телеграм. Зокрема, і сам власник Павло Дуров досить різко відреагував на такі дії російської владою.

Зокрема, за його словами, погіршиться якість життя 15 мільйонів росіян, оскільки Telegram без VPN може бути часом недоступний. Крім цього, незважаючи на блокування месенджера, терористична загроза в Росії залишиться на колишньому рівні, так як екстремісти продовжать користуватися шифрованими каналами зв'язку - в інших месенджерах, або через VPN.

Дуров також вважає, що заборона Telegram знизить рівень національної безпеки Росії. Він пояснює це тим, що частина особистих даних росіян перейде з нейтральною до Росії майданчики (Telegram - прим.) В контрольовані з США WhatsApp або Facebook.

Популярні новини зараз
Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі
Показати ще

"Ми вважаємо рішення про блокування антиконституційним і продовжимо відстоювати право на таємницю листування росіян", - додав Дуров.

Варто відзначити, що раніше у мережі з'явилася перша реакція засновника месенджера на рішення суду за позовом Роскомнадзора.

Telegram буде використовувати вбудовані в месенджер методи обходу блокувань, які не вимагають додаткових дій від користувачів, повідомив засновник компанії Павло Дуров.

"Незалежно від наявності блокування, Telegram збереже можливість централізовано розсилати повідомлення всім російським користувачам, інформуючи про розвиток ситуації", - повідомив Павло Дуров, засновник Telegram.

Крім того зовсім нещодавно він на своїй особистій стрінці в одній із соціальних мереж виклав логотип Роскомнадзора, та звинуватив установу у фашизмі.

Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Telegram офіційно припинив роботу у Росії.