Поліція Нідерландів затримала банду грабіжників, які на ходу залізли у вантажівку і вкрали звідти айфони на загальну суму півмільйона євро.

За версією поліції, грабіжники використовували спеціально обладнаний мікроавтобус, повідомляє Associated Press. Повідомляється, що на мікроавтобусі грабіжники впритул наблизилися до машини, яка їхала по нічній дорозі з айфонами. Один зі злочинців переліз через капот мікроавтобуса, застрибнув на вантажівку і проник всередину. Звідти він перекидав айфони в мікроавтобус.

Поліції вдалося знайти машину грабіжників, їх самих та вкрадені айфони. Всі п'ятеро затриманих виявилися румунами віком від 33 до 43 років

Як повідомили місцеві ЗМІ, ця банда причетна до 17 подібних злочинів, скоєних по всій Європі з 2015 року, п'ять з яких припадає на Нідерланди. Всі пограбування виконувалися за схожим сценарієм: грабіжники надавали перевагу вантажівкам, що перевозили дорогу електроніку.

У 2012 році поліція Румунії зафільмувала схожий злочин: грабіжник намагався проникнути в рухому вантажівку, перестрибнувши на неї з машини спільника.