Трагедія сталася неподалік від острова Скірос в Егейському морі - грецький винищувач розбився, пілот загинув.

Про це офіційно повідомив Панос Камменос, міністр оборони Греції.

"Грецький пілот поповнив пантеон наших героїв. Він воював заради захисту суверенітету і територіальної цілісності, і загинув за нашу віру. Батьківщина в жалобі", - написав Камменос в Twitter.

За повідомленнями грецьких ЗМІ ця катастрофа сталася в центральному районі Егейського моря, в дев'яти милях на північний схід від острова Скірос. Трохи раніше два грецьких винищувача були підняті в повітря по бойовій тривозі. Надійшло повідомлення про вторгнення в грецьке повітряний простір військових літаках Туреччини.

Подробиці про розбитому грецькому винищувачі: відео

Даних про те, що грецький винищувач міг бути збитий турками, поки що немає. Представники турецьких збройних сил заперечують наявність своїх військових літаків поруч з місцем аварії в той момент, коли вона сталася.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у Росії зазнав аварії учбово-бойовий літак Як-130. Російський винищувач розбився у Воронезькій області. На борту машини в момент аварії були присутні дві людини - інструктор і курсант. Обидва вони катапультувалися. Обiйшлося без жертв.

Нагадаємо, що ця аварія стала черговою з цілого ряду пригод з російської повітряною технікою. Тільки за останні три дні в РФ впали з різних причин три військові вертольоти.