У Кремлі впевнені: Сполучені Штати "закладають фундамент" для зміни політичного режиму в Росії та спеціально провокують військове суперництво між двома державами.

Про це повідомляє Associated Press, посилаючись на доповідь Розвідувального управління Міноборони США.

"Москва відчуває глибоку і незмінну недовіру до спроб США просувати демократію в усьому світі, і сприймає це як кампанію США із нав'язування єдиного набору глобальних цінностей", - йдеться у документі.

Далі слідує відсилання до звичної риторики російського керівництва про те, як Штати фінансували Євромайдан в Україні з метою побічно дестабілізувати обстановку в РФ.

"Кремль переконаний, що Сполучені Штати закладають фундамент для зміни режиму в Росії, і дане переконання було посилено подіями в Україні. Москва побоюється, що спроби США диктувати набір прийнятних міжнародних норм загрожують основам влади Кремля, даючи ліцензію на іноземне втручання у внутрішні справи Росії" , - значиться у доповіді.

Популярні новини зараз

Фермери масово залишають на полях урожай помідорів, бо невигідно возити: замість томатної пасти будуть добрива

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Варто додати, що востаннє подібну незасекречену доповідь по Росії Пентагон публікував більше 20 років тому - ще в епоху СРСР. Відновлення "традиції" може означати повернення до часів холодної війни.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Пентагоні розповіли, хто такий Путін, і з чим його "їдять".