Зустріч французького президента Еммануеля Макрона із президентом РФ Володимиром Путіним хоч і з початку нагадувала традиційний дипломатичний захід, але все-таки закінчилася досить нервово.

Передусім, фінал виявився невигідний кремлівському лідеру, який не очікував почути незручні для себе питання.

Путін обрав доволі традиційну тактику і перейшов на обіцянки: про спільну боротьбу із терористами ІД, створення "робочої групи", терміни появи якої так і не уточнив.

У відповідь на це Макрон нагадав російському президенту про застосування хімічної зброї у Сирії і запевнив, що Франція готова дати потужну відповідь у випадку появи подібної загрози.

Виявилося, що у переліку конкурентів Путіна – не тільки президент США Дональд Трамп, який вже давно робив подібні заяви і навіть наочно продемонстрував, що товаришувати із РФ на шкоду інтересам власної країни він не збирається.

Популярні новини зараз

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще

Несподіванкою для Путіна стали не тільки незручні питання про ситуацію на Донбасі, а й утиски ЛГБТ-спільноти у Чечні.

Французький президент також попередив, що відповідь на російську агресію щодо України буде блискавичною – у разі потреби із посиленням санкцій не затягуватимуть.

Попри "відвертість" діалогу двох лідерів, Макрон запевнив: просування ні у сирійському, ні в українському питанні не буде, доки Путін не усвідомить всю серйозність ситуації і не піде на компроміс.

"Я нагадав пану президенту про те, що для Франції найважливішим є повага прав будь-яких меншин. Я дуже чітко вказав президенту Путіну, чого чекає Франція з цього питання", - наголосив Макрон.

Як повідомляв портал "Знай.ua", французький президент Емануель Макрон зустрівся із президентом РФ Володимиром Путіним.