Восени 2017 року російському президенту Володимиру Путіну виповнюється 65 років.

Журналісти 24 каналу підготували найбільш одіозні витівки російського вождя за роки його президентства.

2008 рік. Путін і тигрове око

Путін тоді провідав Уссурійський заповідник, де підстрелив тигрицю і надів на неї GPS-ошийник. "Бачить-бачить, вона нас запам'ятає!", - сказав тоді Путін, нависаючи над твариною.

2009 рік. Путін пробиває дно

На борту глибоководного апарату "Мир-1" Путін занурився на дно озера Байкал і пройшов по розлому Обручева, який знаходиться на глибині 1400 метрів. Після почалися нудні розмови про виробництво газу.

2011 рік. Фанагорія і фантасмагорія

Як тільки Путін з аквалангом занурився на дно Таманської затоки, відразу ж знайшов дві амфори. Вони лежали кілька століть на самому видному місці і чекали, коли їх знайде Путін. Професійні археологи, які працювали тут десятиліттями, їх не бачили.

2012 рік. Альфа-самець і "красиві хлопці"

У 2012 році Путіна понесло на орнітологічну станцію "Кушеват" на Ямалі. Там на мотодельтаплані намагався очолити зграю стерхів.

2013 рік. Котяча дупа

Путін прийшов в школу в Кургані і намалював дітям на дошці непристойну картинку – кішку: вид ззаду.

2015 рік. Путін і криза жанру

У Балаклаві в анексованому Криму Путін знову поринув. В унікальній бухті він знайшов затонулі судна, які відразу ж пов'язав з Візантією і становленням російської державності.

2016 рік. японський бог

Путін довго тримав за руку японського прем'єр-міністра, за що його висміяли в мережі. Можливо намагався вирватися з японцем на татамі, писали користувачі інтернету.

2017 рік. Побачив і зіграв

У Китаї він зіграв на роялі в резиденції глави держави Сі Цзіньпіна, поки чекав зустрічі з ним. Варто зауважити, що зазвичай Путін запізнюється на свої зустрічі. Янукович як ніхто про це знає.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Путін екстрено зібрався в Париж.