В кінці липня 2017 року політик Олексій Навальний літав до Франції відзначати день народження дружини Юлії. Про поїздку політика дізнались російські ЗМІ, які відслідковують всі пересування опозиціонера.

Російський пропагандистський телеканал Life News оголосив нагороду - 50 тисяч рублів тому, хто пришле відео про Навального, зняти в будь-якому куточку світу.

Оголошення спрацювало і "Лайф" дійсно отримав відео відпочинку Навального у Франції і опублікував матеріал.

Виявилось, що відеоматеріал прокремлівському каналу прислала дружина політика - Юлія Навальна.
Справа в тому, що політик зауважив завдання в додатку і вирішив його виконати та заробити трохи грошей на свою передвиборчу діяльність.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Арсен Мірзоян показав свою "подружку", і це не Тоня Матвієнко

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Непоправна помилка лікарів коштувала життя матері 4-х малюків: рак повернувся раптово

Показати ще

Однак, навіть Навальний не може обійти Life в обмані. Російські пропагандисти "кинули" опозіціонера – людині, яка відправила їм відео під виглядом громадського кореспондента телеканал заплатив не обіцяні 50 тисяч, а всього 10.

"Кремлівський " Life News - жуліки, що вигадують новини і шахраї, які обманюють тих, хто їм допомагає," – заявив Навальний.

А отримані 10 тисяч він збирається перевести у свій передвиборчий фонд.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський опозиціонер Олексій Навальний в рамках своєї передвиборної агітації опублікував сенсаційне розслідування про сина Пєскова.