Ведучий новин телеканалу ВВС Х'ю Едвардс просидів мовчки в прямому ефірі через технічні неполадки.

Відповідне відео опубліковане на YouTube.

20 червня під час трансляції пропав звук. "Мовчазний" ефір багато разів переривався заставкою "Термінові новини" та кадрами з сюжетів, поки Едвардс сидів у студії. Після усунення неполадок, ведучий вибачився перед глядачами.


Відео провідний просидів мовчки в прямому ефірі


Пізніше, він написав у Twitter, що після важкого робочого дня пригубить баночку пива, розмістивши фото напою. Вірусний ролик вже подивилися понад 200 тисяч користувачів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на лютий-2026 для всіх знаків Зодіаку: сміливість Водоліїв, зміни Скорпіонів та спогади Раків Терміни хочуть відкласти: важлива заява щодо лічильників газу Головне за 31 січня: пенсія стане недосяжною в Україні, генератори не врятують Київ, а штрафи від ТЦК збільшаться Вже у лютому виплати пенсіонерам стануть більшими - додадуть 1038 грн
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", у березні в ефірі телеканалу Fox News стався конфуз. У програмі представили неіснуючого радника уряду Швеції.