Громадян Ізраїлю, можливо, більше не відправлятимуть своїх учасників на конкурс "Євробачення" через закриття національного каналу IBA.

Тепер замість нього працюватиме телеканал Kan, який не відповідає нормам Європейської мовної спілки. Про це під час оголошення оцінок журі заявив представник Ізраїлю Офер Шалом, передає NewsOne.

За правилами "Євробачення", канал, що транслює пісенний конкурс, повинен показувати новини, транслювати матчі УЄФА і чемпіонати світу. Тільки тоді він може стати учасником Європейської мовної спілки. Керівництво Kan таких кроків не робить, що й вирішило подальшу долю Ізраїлю в цьому пісенному шоу.

Офер Шалом подякував усім за чудовий фінал конкурсу і заявив, що IBA припиняє трансляцію "Євробачення" після 44 років участі країни в ньому назавжди.

Представники Ізраїлю тричі привозили додому заповітну статуетку з цього свята: в 1978, 1979 і 1998 роках.

Популярні новини зараз
Розшифровано страшні передбачення Ванги на 2024 рік Їхав на похорон, але не думав, що на свій: у "дикій" аварії помер легендарний футболіст Стає дорожча за золото: в Україні збираються підняти тарифи на воду аж у два рази Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", скандальний російський артист Юрій Лоза відзначився черговою заявою. Цього разу в полі його зору передбачувано опинилося "Євробачення".