В Росії все більше популярних месенджерів поступово зникають: якісь за рішенням "Роскомнадзору", як Telegram, а інші – просто перестають нормально працювати без вагомих на те причин.

Останнім часом користувачі з РФ масово скаржаться на збій у роботі соціальної мережі "Однокласники" – у спільнотах чомусь зникають публікації, нікого не можна додати в друзі.

Поки не зрозуміло, чи пов'язано це з блокуваннями, або так сайт працюватиме завжди.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

Як відомо, нещодавно Таганський суд Москви задовольнив позов "Роскомнадзора" і постановив заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Згідно з рішенням, до месенджера мають обмежити доступ до передачі ключів шифрування ФСБ.

Раніше "Роскомнадзор" погрожував заблокувати Telegram, якщо месенджер не надасть ключі для декодування повідомлень користувачів. На виконання вимог месенджеру дали 15 діб, але Telegram ключі не надав.

Адвокати міжнародної правозахисної організації "Агора", яка представляє інтереси Telegram, заявили про плани оскаржити вирок суду, який постановив заблокувати месенджер на території Росії.

Дивіться: Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Як повідомляв портал "Знай.ua", близько 10-ї годин вечора за московським часом VPN-сервіси почали отримувати від "Роскомнагляду" листи з погрозами блокувань. Причиною, за якою"Роскомнадзор" почав робити розсилання таких листів, називають екстремістську діяльність і заклики до масових заворушень. Владислав Здольников, IT-консультант ФБК, який організував один із сервісів обходу блокувань, поділився листом від "Роскомнадзора". У листі РКП загрожує блокуванням і посилається на рішення Генеральної прокуратури від 2015 року, винесене по "закону Лугового", який дозволяє блокувати сайти за заклики до екстремізму.