Прокремлівський молодіжний рух "Молода гвардія", який спонсорується путінською партією "Єдина Росія", проведе серію навчальних семінарів для активістів, щоб навчити їх вуличним технологіям і прийомам масової мобілізації на мітингах на підтримку влади.

Про це заявив лідер МГЄР (Молода гвардія Єдиної Росії) Денис Давидов, повідомляє телеканал "Дождь".

За його словами, мета навчання - зруйнувати міф про те, що опозиція контролює вулицю. За задумом організаторів, у великих містах Росії повинні з'явитися групи по 100-200 чоловік, які будуть здатні "за годину-дві вийти на вулицю і висловити свою думку з найрізноманітніших питань" і протягом доби будуть здатні вивести на вулицю півтори тисячі чоловік. Лідер МГЄР зазначив, що в такі групи повинні увійти ідеологічно підковані люди, які стежать за повідомленнями ЗМІ і телеграм-каналів.

Крім іншого, "молодогвардійців" навчать "відповідати на силові акції опозиції".

"Якщо опозиція почне кидатися камінням - тікати ми не маємо права. Самі не кидаємося, але ображати нікого не дамо", - заявив Давидов.

Ватажок цих своєрідних "гітлер югент" зазначив, що його активісти повинні бути готові відповідати на події, подібні до тих, що відбувалися на Майдані.

Популярні новини зараз

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Юля "Зайка" зізналася, чи вільне її серце після фіналу "Холостяка": "Прийшов у формі"

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

Показати ще

Зазначимо, що організація "Молода гвардія Єдиної Росії" була створена в 2005 році на базі молодіжного руху путінської партії. Тоді до складу координаційної ради МГЄР увійшов майбутній губернатор Псковської області Андрій Турчак, який з 2017 року, вже після відставки з поста губернатора, є секретарем генради "Єдиної Росії".

До складу організації входять, як правило, школярі старших класів і студенти. Спонсорує організацію, природно, "Єдина Росія". Вона ж займається агітацією молоді приходити на вибори і голосувати за "своїх" кандидатів.

Також "молодогвардійці" становлять основну масовку на всіляких міських заходах на користь певних кандидатів. Тобто це "правильно" настроєна молодь, яка позиціонує себе, як противники опозиції.

Крім цього члени руху також займаються питаннями екології та здорового способу життя.