Американські спецслужби мають переконливі докази того, що малайзійський Boeing в липні 2014 року збили на сході Донеччини з території, підконтрольної російським окупантам. Однак, в ФБР не розкривають наявні дані, оскільки зацікавлені в тому, щоб зберегти в таємниці свої джерела і методи збору інформації.

Про це в інтерв'ю російській радіостанції заявив посол США в РФ Джон Теффт.

"Є джерела і методи, про які вони не розповідатимуть. І мені здається, будь-яка спецслужба не буде про це розповідати. Після того, як ви розкриєте, ви можете поставити під загрозу джерело інформації, і цього не буде ніхто робити, і росіяни теж цього не будуть робити" , - сказав посол.

Д. Теффт зазначив, що спецслужби представили докази в Сенаті і Палаті представників. Конгресмени знайшли їх переконливими і практично одноголосно проголосували за санкції проти Росії.

"Докази були представлені представникам народу США як в Сенаті, так і в Палаті, і практично одноголосно проголосували за санкції. Ніхто не ставив перед собою питаннями. Я знаю від колег, що доказів переконливі", - зазначив він.

Д. Теффт нагадав, що розслідування голландської комісії також підтвердило, що авіалайнер був збитий із зенітно-ракетного комплексу "Бук", який Росія надала сепаратистам.

"Мені здається, голландська влада і їх розслідування дуже чітко дали про це зрозуміти. Є відео, не пам'ятаю, на якому веб-сайті було розміщено, де видно, що як раз саме російська установка перетинала територію і потім їхала назад, і при цьому одна з ракет вже була відсутня", - сказав посол.