Російські телеканали показали повну реконструкцію трагедії у небі біля Москви. Слідство крок за кроком відтворило аварію та падіння Ан-148, на борту якого загинула 71 людина, 11 лютого.

В сюжеті зазначають, що досвідчені пілоти, зазвичай не обговорюють дії загиблих колег, не розуміють, як екіпаж міг не зорієнтуватися.

Так, за даними слідства, проблеми з літаком сталися на висоті 1300 метрів. Два з трьох бортових приладів почали показувати цифри, що сильно відрізнялися, а третій зовсім перестав реагувати на зміну швидкості.

Розбіжності в показаннях росли, і автоматика двічі видавала команду "порівняти дані".

Популярні новини зараз

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Слава Камінська "розтрусила" легенду "Танців з зірками" Ілону Гвоздьову під скандальний хіт

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Коли судно досягло висоти 2 кілометри, пілоти льотчики автопілот. На цій висоті політ тривав ще близько хвилини. І вже за мить літак почав стрімко йти вниз.

За 2 хвилини 11 секунд після злету з аеропорту "Домодєдово" в Москві повітряне судно "Саратовських авіаліній" упало на поле в районі селища Арагуново в Раменському районі.

Реконструкция крушения Ан-148

Реконструкция крушения Ан-148. Опытные летчики, обычно не обсуждающие действия погибших коллег, не понимают, как экипаж мог не сориентироваться: ntv.ru/novosti/1983146/

Posted by НТВ on Sunday, 18 February 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", співробітники Міждержавного авіаційного комітету РФ розповіли, про що говорили пілоти за лічені секунди до катастрофи Ан-148.