Конгресмена-республіканця від штату Огайо Уес Гудмана зловили на занятті одностатевим сексом у власному кабінеті. Після секс-скандалу політик подав у відставку.

Про це пише Dazed. Стало відомо, що Гудман протягом декількох років вів інтимне листування з чоловіками. У тому числі він обмінювався з ними інтимними фотографіями.

Гудман вибачився перед виборцями, яких міг розчарувати, і додав, що "його внутрішні суперечності були співзвучні громадській думці".

Раніше Уес Гудман вважався зразком доброчесності, він одружений, ходить до церкви і виступав за традиційні цінності, захищаючи інститут сім'ї та шлюбу, він також часто з'являється на публіці з дружиною.

Журналіст Калеб Халл тим часом заявив, що політик пропонував йому зайнятися сексом, коли юнак ще вчився в школі. Халл уже зібрав свідчення 30 молодих людей про домаганнях конгресмена.

Популярні новини зараз

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Великій Британії депутата Консервативної партії Чарлі Елфіка позбавили членства в партії через звинувачення в сексуальних домаганнях.