Глава Південної Кореї Мун Чже Ін і лідер КНДР Кім Чен Ин вирішили почати процес денуклеаризації на Корейському півострові.

Про це йдеться в декларації, яку в п'ятницю, 27 квітня, за підсумками переговорів підписали Мун Чже Ін і Кім Чен Ин.

"Південь і Північ підтвердили, що їх спільною метою є проведення повної денуклеаризації на Корейському півострові. Південь і Північ домовилися активно діяти для співпраці з міжнародним співтовариством у питанні денуклеаризації Корейського півострова", - йдеться в документі.Північна і Південна Кореї припиняють всі ворожі дії у відношенні один до одного.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Хмельницьку задихнулися двоє янголят, молода мама в реанімації - ридають навіть медики

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

"На Корейському півострові більше ніколи не буде війни, почалася нова епоха світу. Південна Корея і КНДР припиняють будь-які ворожі дії у відношенні один до одного", - йдеться в декларації.

Також в документі підкреслюється, що дві держави "продовжать активний діалог на всіх рівнях, включаючи найвищий".

Крім цього військові двох країн домовилися підтримувати постійний контакт, в тому числі на рівні глав Міністерств оборони. Також планується створити пункт оперативного зв'язку в Кесоні. Згідно з декларацією, країни домовилися вирішувати і гуманітарні проблеми, включаючи проблему возз'єднання корейських сімей.Разом з тим КНДР і Південна Корея домовилися почати роботу для з'єднання залізниць між собою.

Держави в майбутньому збираються підписати мирний договір

"КНДР і Республіка Корея оголошують кінець перемир'я, що триває з 1953 року, з тим, щоб трансформувати його в мирний договір. З цією метою Північна Корея, Південна Корея і США будуть просувати проведення тристороннього або чотиристороннього саміту з метою встановлення системи твердого світу", - свідчить текст декларації.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що 27 квітня вперше за останні 65 років північнокорейський лідер ступив на території південного сусіда. У мережі опублікували фото, як почалася офіційна зустріч.