Король Нідерландів Віллем-Олександр зізнався, що протягом 21 року мінімум два рази на місяць здійснював рейси усередині країни в якості пілота пасажирських суден. Монарх управляв і невеликими бортами, і лайнерами.

Про свою таємну пристрасть до літаків Віллем-Олександр розповів в інтерв'ю газеті Telegraaf. За словами монарха, це був фантастичний досвід. Спершу він керував пасажирськими літаками голландської компанії Fokker, якою користуються в основному європейські бізнес-туристи, але потім перевчився на пілота Boeing 737 і не переставав літати навіть після коронації в 2013 році.

За словами монарха, пасажири його не впізнавали, оскільки він їм не представлявся і завжди був одягнений у форму співробітника авіакомпанії. Віллем-Олександр зазначив, що після терактів 11 вересня побачити пілота стало взагалі практично неможливо, оскільки двері в кабіну стали закриватися.

Однак, пару разів голос короля все ж таки впізнали, коли він представлявся пасажирам по гучному зв'язку, не називаючи титулу.

Як повідомляв портал Знай.ua, король Нідерландів Віллем-Олександр, історик за освітою, захоплюється також гідротехнікою. Він регулярний учасник наукових конференцій і симпозіумів у цій сфері.

Віллем-Олександр зайняв престол в 2013 році. Оскільки Нідерланди є парламентською монархією, король керує не одноосібно, а спільно з міністрами формує уряд, який приймає законодавчі рішення.

Популярні новини зараз

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

У сім'ї короля і його дружини Максими підростають відразу три принцеси. Старшій зараз лише 14, так що про її заміжжя говорити поки рано.