За британською королівською родиною стежить увесь світ. Жоден крок представників правлячої династії не залишається без уваги. Підданих та світову громадськість цікавить кожна подія за участю королеви Єлизавети II та її рідних. Проте не лише офіційні заходи, але й побут представників британської корони викликає неабияку цікавість, зокрема їх звички та вподобання.

Портал Сlutch з'ясував, які страви королева Великобританії не любить вживати і не дозволяє подавати до обіднього столу.

Насправді правлячий монарх дуже консервативнна у виборі страв та не часто віддає перевагу делікатесам, як це вважає більшість.

Отже, що є табу для королівського меню:

Популярні новини зараз

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Показати ще

Паста

Королева завжди себе обмежує в вуглеводних продуктах. Паста і інші макаронні вироби не мають дратувати королеву, навіть, якщо їх полюбляють інші.

Картопля

Через велику кількість вуглеводів, картопля опинилась у тому ж "чорному списку", що й паста. Вуглеводи шкідливі, вони вбивають красу, та не підходять для вживання людям такого поважного віку, як у королеви.

Хліб

Королева Єлизавета II просить обрізати хлібну скоринку тому, як вважає, що в ній міститься багато вуглеводів. Але при цьому, вона не відмовляється від свіжого сендвіча з майонезом і тунцем.

Яйця

Яйця - класика для королівського столу. Королева їх полюбляє, однак лише конкретного виду. Єлизавета II вважає, що коричневі яйця смачніше білих. Лише з цієї причини, білі яйця вона не вживає.

Чай з цукром

Як справжня англійка, королева любить чай і в процесі чаювання вона дотримується всіх традиції. У фаворитах у неї бергамотовий чай, але без цукру, так як вона не хоче набрати зайвих калорій.

Шоколадний торт

Звичайно ж монарх не відмовить собі у такому задоволенні. Шматочок шоколадного торту не буде зайвим до чаю. Якщо цукор, макарони, хліб - табу, то шоколадний торт королева виключила зі списку шкідливих десертів та страв.

Банани

Банани обо'язково повинні бути на фруктовій тарілці в монаршому домі. Але перед подачею, банани мають почистити від шкірки. Королева їй за допомогою вилки і ножа розрізає поперек, на дрібні шматочки, їй так краще смакує.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", десять мільйонів фунтів британська королева Єлизавета вклала в офшори з приватних статків.