У Франції зловмисники повернули Офелії Гайяр віолончель XVIII століття вартістю € 1,3 млн євро, яку у неї вкрали в передмісті Парижа кілька днів тому.

"Вранці я отримала анонімний дзвінок, мені сказали, що віолончель знаходиться в автомобілі, припаркованому поряд з будинком", - розповіла Гайяр, пишуть місцеві ЗМІ.

За її словами, інструмент був в машині на задньому сидінні. Вікно в авто було розбите. Швидше за все, віолончель повернули, так як речі такої цінності складно продавати.

Вкрадений інструмент виготовили в 1737 році в італійському місті Удіне скрипковим майстром Франческо Гоффріллером. Віолончель придбав один з банків і надав її Гайар в рамках меценатської діяльності.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Нью-Йорку на черговий новорічний аукціон антикваріату виставили гривню часів Київської Русі, яка, можливо, вкрадена з українського музею. Згідно з інформацією, фірма Stacks and Bowers виставила лот вельми сумнівного походження - подібних гривень в музеях України залишилося всього кілька, і вони являють собою величезну наукову цінність.