Після серій антикорупційних мітингів у російських містах, Кремль дав завдання соціологам дізнатися, як росіяни насправді відносяться до опозиціонера Олексія Навального.

Про це повідомляють росЗМІ.

За даними соціальних опитувань фонду "Громадська думка", на 10% зросла впізнаваність Навального. Зараз про опозиціонера знають більше половини жителів РФ (56%). А третина опитаних переглянули відео роботу ФБК "Він вам не Дімон".

Як показали опитування, найбільше респондентів, які знайомі з діяльністю Навального, це громадяни віком близько 60 років (63%), серед молоді віком від 14 до 30 років знають його також досить багато - 41% опитаних.

Також серед завдань соцопитування було дізнатися, як відноситься російська молодь (як її раніше назвали "головним болем" Кремля) до протестних мітингів. З'ясувалося, що молодь вважає, що має право мітингувати "де захоче та коли захоче". А от представники старшого покоління заявили, що затримання учасників антикорупційних мітингів Навального "правильними та обґрунтованими" діями влади, оскільки акції проводились без узгодження з владою.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова публічно поскандалила з колишньою Віктора Павлiка: "Звели сина в могилу"

Невакцинованих українців чекатимуть поліцейські на ринках і в маршрутках

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

За словами політолога Аббаса Галлямова, до "політика номер два", яким назвав Навального, інтерес народу зростатиме не тому, що він їм подобається, а тому, що їм не подобається Путін.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Кремль не дозволив Навальному поборотися за пост глави держави, причиною назвали непогашену судимість опозиціонера.