Прокремлівські журналісти, як виявилося, можуть не тільки масово створювати постановочні сюжети,а й часто забувають елементарні знання з географії, якими володіє навіть школяр. Нещодавно пропагандистський канал в одному із своїх випусків випадково "переселив" Республіку Саха до Японії.

На це вказали користувачі у Twitter:

"А ви в курсі що ми живемо в Японії?" – пишуть у коментарях.

Користувачі тільки посміялися із такої необачності, іронічно назвавши подібний випадок повним провалом – мовляв, мешканцям Саха "пощастило".

Слід відзначити, що ця республіка – частина РФ, яка входить до складу Далекосхідного федерального округу зі столицею у Якутську. Її площа приблизно така, як в Індії і тому територія за обсягом посідає сьоме місце в світі.

Популярні новини зараз
Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки Польські банки можуть почати перевірку карток українців
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", російські пропагандисти погоріли на афері з Навальним.