В центральній провінції Ескішехір Туреччини туристичний автобус потрапив у велику аварію, внаслідок якої 11 осіб померли, а ще 44 отримали поранення. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Згідно інформації, одинадцять людей загинули і ще 44 людини отримали поранення в результаті ДТП за участю автобуса в центральній провінції Ескішехір.

Туристичний автобус, що належить фірмі Kartallar Gezi, прямував із Анкари до західної провінції Бурса.

Автобус влетів у дерево на узбіччі шосе Ескішехір-Бурса. Водій і його помічник заарештовані і зараз перебувають під вартою. Ведеться розслідування інциденту.

Нагадаємо, 18-річного Тиграна Енгибаряна, який на смерть збив 17-річного хлопця на пішохідному переході у Харкові, суд заарештував на 60 днів без можливості внесення застави.

Популярні новини зараз
Батьки обурились зарплатами вчителів: діти вдома, контролювати неможливо Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Син дніпровського кримінального авторитета "Наріка" Єрмак Петровський відкрив стрілянину: у постраждалого 8 поранень
Показати ще

Крім того, після засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій влади міста Черкаси оголосили надзвичайну ситуацію, в результаті чого прийнято рішення закрити школи всі до єдиної і дитячі садки.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", у страшній аварії на Рівненщині загинуло немовля.