У Башкирії (Росія) в місті Стерлітамак учень напав на школу, а потім також влаштував пожежу, підпаливши клас. В результаті атаки серйозно постраждало четверо осіб, серед яких однокласники нападника та вчителька інформатики. Сам хлопець після вчиненого намагався звести рахунки з власним життям.

Слідчі встановили хід подій та розповіли, що відомо про інцидент на даний час.

-Напад стався в школі №1 на учнів корекційного класу.

-Пораненоо двох учениць і вчительку.

Популярні новини зараз

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

"Холостяк" Михайло Заливако пригрів на грудях таємничу красуню: "Це любов"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

-Нападник - учень того ж 9-го класу Артем Тагіров. Він намагався накласти на себе руки.

-Артем мстився учням за знущання.

-При обшуках у Артема знайдений список його ворогів, - він вів поіменний чек-лист, вказуючи, хто і як його коли-небудь образив.

-Про підготовку нападу школяр на сторінці "ВКонтакте" попереджав знайомих ще за рік, а після цього - за місяць до надзвичайних подій, однак ніхто цьому не надав уваги.

-Артем публікував "ВКонтакте" фотографії, де зображений з нацистською свастикою на рукаві і був активним учасником "груп-Колумбайн" - послідовників організаторів масового вбивства в американській школі "Колумбайн".

-"ВКонтакте" чомусь ніхто не хоче заблокувати.

Імена всі постраждалих при нападі

Найкраща подруга розповіла, що не повірила, коли Артем сказав їй, що вб'є однокласників, так як думала, що "він і мухи не образить". Вона перша подзвонила йому.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в мережу злили листування Артема Тагірова з товаришами, де він повідомляє, що готується знищити однокласників, бо вони йому не подобаються, називаючи їх "аутистами".

Щоб врятуватися, школярам довелося вистрибувати з вікон другого поверху. Через це постраждала одна дівчинка. Ще кільком дітям та вчительці інформатики хлопець наніс поранення ножем. Потім і сам намагався накласти на себе руки. Полоснувши ножем по шиї. Також у класі, де Артем напав на однокласників, знайдена пов'язка з нацистською свастикою. Хлопець її приніс з собою.