Мешканку Нижнього Новгорода Ксенію Смирнову почали цькувати в соціальних мережах, коли в інтернеті з'явилося відео, як вона займається сексом прямо на танцполі.Спочатку гуляли чутки, що це зґвалтування і навіть встигли ополчитися на хлопця. Потім обговорювали неповноліття дівчини і факт, що вона нібито чекає хлопця з армії. Пізніше героїня секс-відео розвіяла чутки заявивши, що їй вже є 18 і все відбувалося за обопільною згодою, так що дівчина не збирається подавати на хлопця в суд.Популярні новини зараз

"МастерШеф. Професіонали-3 " випуск 5: хто не впорався з коктейлем та покинув проект

Володимиру Зеленському до уваги: українці підтримали ідею нового жорсткого карантину

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Показати ще


Але до цього моменту соцмережі встигли зробити величезну кількість фотожаб і мемів, порівнявши Ксенію зі скандальновідомою Діаною Шуригіною. Дівчина відмовилася йти на передачу до Андрія Малахова і відразу заявила, що в клубі вона була занадто п'яна і їй соромно за свій вчинок, проте обговорювати це вона не хоче.

Ще за деякий час в мережі з'явилася інформація про Родіона Артюшина, який нібито і був тим самим неґвалтівником. Поки йдуть з'ясування, обом загрожує відрахування з ВНЗ: Ксенії з Педінституту, Родіону - з академії МВС.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що зоряну голлівудську пару застукали на інтимному моменті.