Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Росія нібито "поважає територіальну цілісність України", втім, лише у межах, сформованих так званим "референдумом" в анексованому Криму.

Очільник відомства стверджує, що нібито офіційна Москва жодним чином не порушувала Будапештський меморандум, за яким США та Великобританія та РФ гарантували тільки те, що не будуть застосовувати ядерну зброю проти України.

"Ми продовжуємо поважати територіальну цілісність України в тих кордонах, які склалися після "референдуму" в Криму і після "возз'єднання" Криму з Російською Федерацією", - сказав Лавров.

Слід відзначити, що деякі очевидні факти суттєво суперечать словам російського міністра – у 2014 році Кремль грубо порушив умови одного з найбільш вагомих міжнародних документів, втрутившись у східні регіони України.

Популярні новини зараз

У Зеленського приголомшили розмірами нових зарплат і пенсій: "До кінця року повинні..."

Разумков найняв радником неймовірну красуню: фото гарячої брюнетки, що затьмарила Юлію Мендель

Кароль показала, як виглядає в "реальному житті", без макіяжу і зачіски: спробуйте впізнати

Головне за ніч: сюрприз Зеленського заробітчанам, напад на Супрун, арешт "шишки" бойовиків та майбутнє Криму

Показати ще

Цьому існує ціла низка підтверджень, починаючи від звітності спостерігачів ООН до даних українських волонтерів, котрі на власні очі бачили докази агресії.

Будапештський меморандум Україна підписала 5 грудня 1994 року. Головна умова – країни-підписанти гарантують незалежність та безпеку кордонів, а ми в свою чергу погоджуємося на роззброєння.

Дивіться: Росія проігнорувала консультації країн Будапештського меморандуму

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Кремлі визначилися із посадовцем, котрий може прийти на заміну прем'єр-міністру РФ Дмитру Медведєву одразу після виборів.