Анастасія Вознесенська знаходиться в лікарні. Дружину легендарного Андрія Мягкова паралізувало після інсульту. Про це повідомили сусіди зіркової пари, зазначивши, що після госпіталізації подружжя артист сам вирішує всі побутові проблеми.

Знаменита актриса театру і кіно Анастасія Вознесенська потрапила в лікарню. Поки Анастасія Валентинівна знаходиться під наглядом лікарів, всіма домашніми справами займається її чоловік Андрій Мягков, повідомляють російські ЗМІ.

Подейкують, час від часу здоров'я підводило 75-річну актрису. Вона страждала від цукрового діабету, а нещодавно пережила інсульт, який буквально прикував її до ліжка.

Чоловік Анастасії Вознесенської Андрій Мягков не зневіряється і дуже сподівається на швидке одужання коханої. Зараз йому доводиться самому справлятися з усіма домашніми справами і тримати себе в тонусі. Справа в тому, що нещодавно 80-річний артист переніс операцію на серці. Крім того, він страждає від сильних болів в суглобах.

Анастасія Вознесенська і Андрій Мягков одружилися у далекому 1965 році. У 2013 році вони відзначили 50-річчя подружнього життя.

Нагадаємо, на 75-му році життя померла відома актриса московського театру "Современник" Тетяна Дегтярьова.

Про це повідомили в театрі.

"Неймовірно талановита, мудра, дотепна, Тамара Василівна була частиною нашої загальної душі, яку ми називаємо наш театр, наш "Современник". Сьогодні ми втратили велику її частину, дуже важливу. Її роботами в кіно і на сцені сміливо можна захоплюватися", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в рідному театрі актриси, Дегтярьова давно були проблеми зі здоров'ям. В останні роки вона пересувалася виключно на інвалідному кріслі, але все одно продовжувала грати у виставі "Час жінок", так як не могла жити без театру і глядача.

Нагадаємо, дружина президента Сирії Асма Асад почала перший етап лікування від раку молочної залози.

Як повідомляв Знай.ua, актриса Анна Соколова, яка працювала в Прокоп'євському драматичному театрі на Кузбасі, померла прямо під час репетиції свого бенефісу.

Також Знай.ua писав, в суботу, 18 серпня, стало відомо про смерть Богдана Уцехи - популярного українського продюсера, колишнього концертного директора груп "Океан Ельзи", "Скай" і ТНМК.