Надерландская авіакомпанія KLM прямо в повітрі розвернула літак, який прямував з Амстердама до Києва.

Про це повідомив портал "Європейська правда".

"Десь через півгодини після вильоту літак розвернувся. Оголошення про те, що ми повертаємося в Амстердам зробили ще через півгодини", - розповіли пасажири рейсу.

Як виявилося, людям наказали покинути судно й очікувати заміни борту, яким буде керувати той же екіпаж.

Компанія пояснила свої дії "міркуваннями безпеки".

Популярні новини зараз
Рієлтори закладуть клієнтів: на українців чекає посилений контроль Електроенергія подешевшала на чверть: чи будуть українці платити менше за комуналку Після оплати комуналки може з'явитись борг: у "Нафтогазі" попередили про нові правила розрахунків Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", літак авіакомпанії American Eagle став жертвою рогатого порушника. Пілоти пасажирського судна одразу ж запросили дозвіл на аварійну посадку та розвернули штурвал назад у бік аеропорту.