Пошкодження двигуна на висоті 9 тисяч метрів над землею у літака з 500 людьми на борту змусить переживати будь-кого. І саме з такою проблемою зіткнулися пілоти найбільшого у світі пасажирського судна Аеробус А-380 авіакомпанії Air France.

Про це повідомляє адміністрація аеропорту канадського містечка Гуз Бей на сході острова Ньюфаундленд.

Саме там 1 жовтня літак здійснив екстрену посадку по дорозі з Парижа до Лос-Анджелеса.

Справа в тому, що над Атлантичним океаном у аеробуса виникли проблеми з двигуном.

Пасажири розповіли, що почули гучний звук, схожий на вибух. Потім літак різко втратив висоту. Однак одразу вирівнявся.

Популярні новини зараз
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить Українців перевірятимуть щомісяця: можуть зняти виплати та скасувати статус Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Через 90 хвилин досвідчені пілоти посадили аеробус у Гуз Бей. Аеропорт довелося тимчасово закрити, аби прибрати зі злітної смуги уламки несправного двигуна.

На щастя, літак приземлився вдало і ніхто з пасажирів не постраждав. Зараз вони очікують нового рейсу.

Дивіться добірку найбільш шокуючих екстрених посадок

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", російський літак "впустив" жінку з дитиною.