Італійця на чверть століття кинули до в’язниці за те, що він заразив 30 жінок ВІЛ-інфекцією.

Як пише AFP, бухгалтер Валентіно Таллуто знав про свою невиліковну хворобу ще з 2006 року. Проте його стан здоров'я, очевидно, не сильно хвилював, адже він активно знайомився з дівчатами в інтернеті та запрошував їх на побачення. Загалом він мав незахищені статеві стосунки більше, ніж з півсотнею жінок.


Крім того, в цього ліжко потрапила навіть 14-річна дівчинка.

Коли під час близькості партнерки просили його одягнути презерватив, він постійно вигадував причини, щоб не одягати, мовляв у нього алергія, чи він нещодавно обстежувався на венеричні захворювання.

Популярні новини зараз

"Колишній" Наді Дорофєєвої Позитив зробив відверте зізнання після розлучення: "Не було півтора року"

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Показати ще

Коли деякі жінки виявили у себе смертельне захворювання, то звернулись до суду. Валентіно заперечував свою причетність до інциденту та запевняв,що здоровий.

Адвокат Таллуто запевняв, що чоловік діяв необережно, але умисно цього не зроби би. Те ж саме сказав у свій захист і сам підсудний.


Валентіно Таллуто

"Багато з цих дівчат знають моїх друзів і родину. Кажуть, що я хотів заразити максимально багато людей. Якби це було так, я б шукав випадкового сексу по барах, а не приводив цих жінок у своє життя", - сказав Валентіно.

Крім тих жінок, що подали на Таллуто, на ВІЛ заразились ще четверо людей – це чоловіки та дитина, з якими мали контакт інфіковані постраждалі.

"Його дії були спрямовані на те, щоб сіяти смерть", - заявила прокурор.

Зрештою, після 10-годинного засідання суддів, винному винесли вирок - 24 роки за ґратами. Хоча прокурори ж просили довічного ув’язнення для італійського бухгалтера.


Дивіться, яка ситуація з лікуванням ВІЛ в Україні

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вчені винайшли вакцину від чуми 20-століття.