У США чоловік оригінально помстився співробітникам житлово-комунальної служби, які вирішили виселити його за несплату боргів. Американець покірно зібрав речі і покинув квартиру, наостанок залишивши 10 тарантулів і 59 скорпіонів. Виловлювати все це багатство довелося співробітникам Товариства по запобіганню жорстокому поводженню з тваринами.

Як повідомляє видання Dallas News, в адміністрації округу заявили, що знайдені тварини не представляють небезпеки для людей, але за умови, що ви самі не чіпатимете їх. Це мало заспокоює, якщо враховувати той факт, що співробітники х'юстонського зоопарку повідомили, що павуки і скорпіони небезпечні смертельною отрутою, тільки один з них виявився неотруйним.

Комунальні служби заявили, що не подаватимуть до суду на орендаря, хоч він і поставив під загрозу життя і здоров'я оточуючих. Квартиру ще раз перевірять на наявність в ній комах і передадуть ключ новому мешканцеві.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про кіношну сцену, що розігралася між парою в Києві. Хлопець виселяв дівчину зі своєї квартири в найкращих традиціях мексиканського серіалу.